jtemplate.ru - free extensions for joomla
facebook google+ twitter

Looptrotter 2 Sylvia Massy slider

Looptrotter Emperor Limiter Sylvia Massy

BAE AUDIO 1073MPL slider

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne VicousticWiktorow banner studio 1

Looptrotter Audio Emperor Resolution Awards 2016-slider

Looptrotter mikser

Looptrotter Mikser Samba banner 1

adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Kahayan selector 8x4

mjaudiolab sa2rate demo

Emperor slider

MC-77slider

BAE 1073 01

ME-1nv slider

Peluso slider

Bryston 340

Kahayan 12k72 sliderKahayan 12k72 slider

Aktualności

 

Alan Moulder użytkownikiem PMC twotwo.8

 Alan Moulder and PMC twotwo.8

Uznany brytyjski producent, inżynier dźwięku i specjalista od miksów Alan Moulder (współpracował choćby z Nine Inch Nails, The Killers, Artcic Monkeys, Foals, Smashing Pumpkins, My Bloody Valentine, Moby, The Cure, U2, A Perfect Circle, White Lies, Foo Fighters, Royal Blood) kupił parę PMC twotwo.8 do swojego osobistego pokoju mikserskiego w Assault and Battery Studios w Londynie.

Moulder zwrócił uwagę na monitory PMC podczas pracy w studio Trent'a Reznor'a nad płytą Nine Inch Nails Hesitation Marks. „Oczywiście, że słyszałem o nich i pracując nad albumem Trent'a bardzo mi się podobały”. Reznor jest użytkownikiem PMC MB2 XBD-A oraz PMC AML-2 od kilku lat.

Na początku 2014 Studio Assault and Battery otrzymało do testów największe monitory z serii PMC twotwo – twotwo.8. Po swoich doświadczeniach z miksem NIN na PMC u Trenta Reznora, Alan Moulder chciał je wypróbować. „Używamy w naszej pracy różnych monitorów na przestrzeni lat, więc tak naprawdę nie chciałem polubić PMC... ale polubiłem! Nie oferują hiper dźwięku – są bardzo wyrównane, wręcz płaskie – ale bardzo detaliczne, nawet przy niskim poziomie głośności co lubię. Często spędzam mnóstwo czasu, w pracy nad bardzo gęstymi brzmieniowo śladami i wówczas nie można rozkręcać monitorów zbyt głośno przez cały czas”

Od najwcześniejszych produkcji, Moulder miał reputację producenta osiągającego świetne rezultaty przy pracy z rozbudowanymi aranżacjami. „To prawda! - zastanawia się – Jeśli ludzie mają ogromną liczbę ścieżek w nagraniu, przychodzą do mnie. To oznacza, że muszę mieć monitory, które pokażą wszystkie szczegóły. Z twotwo.8 nadal mam pełny obraz nawet przy niskich poziomach odsłuchu...odpowiedź jest zgodna na różnych głośnościach i nadal można usłyszeć dolny koniec pasma w całości”

PMC twotwo.8

Nowości