jtemplate.ru - free extensions for joomla
facebook google+ twitter

Looptrotter 2 Sylvia Massy slider

Looptrotter Emperor Limiter Sylvia Massy

Looptrotter Monster Compressor

BAE AUDIO 1073MPL slider

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne VicousticWiktorow banner studio 1

Looptrotter Audio Emperor Resolution Awards 2016-slider

PMC monitory studyjne aktywne

Looptrotter Mikser Samba banner 1

adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Aktywne monitory PMC studyjne

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Monitory PMC aktywne

Panele akustyczne Vicoustic

Vicoustic panele akustyczne

Kahayan selector 8x4

Akustyczne panele Vicoustic

Vicoustic

Vicoustic - panele akustyczne

Vicoustic - Sound Tropez

Panele Vicoustic

Zapanuj na akustyką

Emperor slider

MC-77slider

BAE 1073 01

ME-1nv slider

Peluso slider

Bryston 340

Kahayan 12k72 sliderKahayan 12k72 slider

Looptrotter Audio - SA2RATE

Aktualności

 

Alan Moulder użytkownikiem PMC twotwo.8

 Alan Moulder and PMC twotwo.8

Uznany brytyjski producent, inżynier dźwięku i specjalista od miksów Alan Moulder (współpracował choćby z Nine Inch Nails, The Killers, Artcic Monkeys, Foals, Smashing Pumpkins, My Bloody Valentine, Moby, The Cure, U2, A Perfect Circle, White Lies, Foo Fighters, Royal Blood) kupił parę PMC twotwo.8 do swojego osobistego pokoju mikserskiego w Assault and Battery Studios w Londynie.

Moulder zwrócił uwagę na monitory PMC podczas pracy w studio Trent'a Reznor'a nad płytą Nine Inch Nails Hesitation Marks. „Oczywiście, że słyszałem o nich i pracując nad albumem Trent'a bardzo mi się podobały”. Reznor jest użytkownikiem PMC MB2 XBD-A oraz PMC AML-2 od kilku lat.

Na początku 2014 Studio Assault and Battery otrzymało do testów największe monitory z serii PMC twotwo – twotwo.8. Po swoich doświadczeniach z miksem NIN na PMC u Trenta Reznora, Alan Moulder chciał je wypróbować. „Używamy w naszej pracy różnych monitorów na przestrzeni lat, więc tak naprawdę nie chciałem polubić PMC... ale polubiłem! Nie oferują hiper dźwięku – są bardzo wyrównane, wręcz płaskie – ale bardzo detaliczne, nawet przy niskim poziomie głośności co lubię. Często spędzam mnóstwo czasu, w pracy nad bardzo gęstymi brzmieniowo śladami i wówczas nie można rozkręcać monitorów zbyt głośno przez cały czas”

Od najwcześniejszych produkcji, Moulder miał reputację producenta osiągającego świetne rezultaty przy pracy z rozbudowanymi aranżacjami. „To prawda! - zastanawia się – Jeśli ludzie mają ogromną liczbę ścieżek w nagraniu, przychodzą do mnie. To oznacza, że muszę mieć monitory, które pokażą wszystkie szczegóły. Z twotwo.8 nadal mam pełny obraz nawet przy niskich poziomach odsłuchu...odpowiedź jest zgodna na różnych głośnościach i nadal można usłyszeć dolny koniec pasma w całości”

PMC twotwo.8

Nowości