jtemplate.ru - free extensions for joomla
facebook google+ twitter

Looptrotter 2 Sylvia Massy slider

Looptrotter Emperor Limiter Sylvia Massy

BAE AUDIO 1073MPL slider

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne VicousticWiktorow banner studio 1

Looptrotter Audio Emperor Resolution Awards 2016-slider

Looptrotter mikser

Looptrotter Mikser Samba banner 1

adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Kahayan selector 8x4

mjaudiolab sa2rate demo

Emperor slider

MC-77slider

BAE 1073 01

ME-1nv slider

Peluso slider

Bryston 340

Kahayan 12k72 sliderKahayan 12k72 slider

Aktualności

 

Kahayan Pro-Audio

Kahayan Pro Audio

 

 

 

 

Pablo Kahayan urodził się Buenos Aires w Argentynie.

Od najmłodszych lat pociągała  go elektronika, technologia tak samo mocno jak muzyka co doprowadziło go rozpoczęcia studiów na dwóch kierunkach: gitary i elektroniki.

Studiował elektronikę w Instytucie Jana XXIII w Buenos Aires, gdzie dyrektor badań oraz kilku jego nauczycieli było muzykami. Gitara elektryczna i wzmacniacz były punktem wyjścia dwóch światów.

Pablo rozpoczął budowę własnych wzmacniaczy gitarowych i efektów, jednocześnie łącząc studia akademickie z pracami w zakresie naprawy elektroniki i produkcji sprzętu wraz ze swoim z wujem.

Ponieważ prace związane z elektroniką rozwijały się w szybkim tempie i zabierały coraz więcej czasu Pablo, po trzech latach,  zrezygnował ze studiów aby skoncentrować się w 100% na świecie audio.

W międzyczasie pracował w obsłudze technicznej HP w Buenos Aires,  co zapewniało mu dochód i umożliwiło dalszy rozwój umiejętności w zakresie elektroniki i dźwięku.

W 1990 roku Pablo pojechał do Europy i oczarowany Hiszpanią pozostał w Madrycie. Rok później założył tam sklep, rozpoczął pracę w branży komputerowej i wkrótce staje się wspólnikiem w szkole muzycznej. Naprawia i modyfikuje wzmacniacze i instrumenty muzyczne, a następnie startuje z produkcją profesjonalnego sprzętu własnego projektu.
Fascynacja brzmieniem klasycznego sprzętu studyjnego skłania go do stosowania w swoich urządzeniach komponentów znanych z takich marek jak Telefunken, Neumann, Neve, Pultec, itp.

Do dzisiaj Pablo koncentruje się kustomizacji, produkcji oraz naprawie sprzętu dla gitarzystów i basistów, a także projektowaniu i budowie swojej własnej linii lampowych wzmacniaczy gitarowych i profesjonalnego sprzętu studyjnego.

Kahayan Pro Audio