jtemplate.ru - free extensions for joomla
facebook google+ twitter

Looptrotter 2 Sylvia Massy slider

Looptrotter Emperor Limiter Sylvia Massy

BAE AUDIO 1073MPL slider

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne VicousticWiktorow banner studio 1

Looptrotter Audio Emperor Resolution Awards 2016-slider

Looptrotter mikser

Looptrotter Mikser Samba banner 1

adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Kahayan selector 8x4

mjaudiolab sa2rate demo

Emperor slider

MC-77slider

BAE 1073 01

ME-1nv slider

Peluso slider

Bryston 340

Kahayan 12k72 sliderKahayan 12k72 slider

Aktualności

 

Airfonix

Firma Airfonix specjalizuje się w inżynierii najwyższej klasy bezprzewodowych systemów audio na rynek profesjonalny, półprofesjonalny oraz do zastosowań domowych.
Dzięki grupie najlepszych specjalistów w dziedzinie technologii bezprzewodowej, firma Airfonix wprowadza na rynek przełomowe produkty i rozwiązania:
odporne na zakłócenia systemy bezprzewodowej transmisji nieskompresowanego dźwięku o najwyższej jakości 24 bit / 48kHz zgodny z technologią HDTV (kompatybilnego z PCM 16 bit stereo).

W ofercie znajdziemy m.in. jedyne na rynku dwuzakresowe systemy nadajników i odbiorników z zastosowaniem opatentowanej technologii Smart Channel – całkowicie odporne na zakłócenia pochodzące z innych urządzeń bezprzewodowych, znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie. Nie powodują one zakłóceń w innych systemach bezprzewodowych (np. bezprzewodowy internet w domu).
Airfonix systemy bezprzewodowe hifi
W systemach znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak m.in.: nadajniki dwukanałowe oraz z wbudowanym dekoderem Dolby Digital 5.1 /Dolby Pro-Logic II (do zastosowania w instalacjach kina domowego); odbiorniki do stosowania zarówno z kolumnami aktywnymi, jak również PASYWNYMI; wejścia cyfrowe S/PDiF, analogowe symetryczne i niesymetryczne; obudowy umożliwiące pracę w warunkach domowych oraz na wolnym powietrzu (instalacje w ogrodach, na basenach, w salach konferencyjnych, w hotelach, itp.).

Airfonix systemy bezprewodowe

Airfonix - Odbiorniki pasywne

Airfonix - Odbiorniki aktywne

Airfonix - Nadajniki bezprzewodowe