jtemplate.ru - free extensions for joomla
facebook google+ twitter

Looptrotter 2 Sylvia Massy slider

Looptrotter Emperor Limiter Sylvia Massy

Looptrotter Monster Compressor

BAE AUDIO 1073MPL slider

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne VicousticWiktorow banner studio 1

Looptrotter Audio Emperor Resolution Awards 2016-slider

PMC monitory studyjne aktywne

Looptrotter Mikser Samba banner 1

adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Aktywne monitory PMC studyjne

Adaptacja akustyczna, panele akustyczne Vicoustic

Monitory PMC aktywne

Panele akustyczne Vicoustic

Vicoustic panele akustyczne

Kahayan selector 8x4

Akustyczne panele Vicoustic

Vicoustic

Vicoustic - panele akustyczne

Vicoustic - Sound Tropez

Panele Vicoustic

Zapanuj na akustyką

Emperor slider

MC-77slider

BAE 1073 01

ME-1nv slider

Peluso slider

Bryston 340

Kahayan 12k72 sliderKahayan 12k72 slider

Looptrotter Audio - SA2RATE

Aktualności

 

Kahayan Pro-Audio

Kahayan Pro Audio

 

 

 

 

Pablo Kahayan urodził się Buenos Aires w Argentynie.

Od najmłodszych lat pociągała  go elektronika, technologia tak samo mocno jak muzyka co doprowadziło go rozpoczęcia studiów na dwóch kierunkach: gitary i elektroniki.

Studiował elektronikę w Instytucie Jana XXIII w Buenos Aires, gdzie dyrektor badań oraz kilku jego nauczycieli było muzykami. Gitara elektryczna i wzmacniacz były punktem wyjścia dwóch światów.

Pablo rozpoczął budowę własnych wzmacniaczy gitarowych i efektów, jednocześnie łącząc studia akademickie z pracami w zakresie naprawy elektroniki i produkcji sprzętu wraz ze swoim z wujem.

Ponieważ prace związane z elektroniką rozwijały się w szybkim tempie i zabierały coraz więcej czasu Pablo, po trzech latach,  zrezygnował ze studiów aby skoncentrować się w 100% na świecie audio.

W międzyczasie pracował w obsłudze technicznej HP w Buenos Aires,  co zapewniało mu dochód i umożliwiło dalszy rozwój umiejętności w zakresie elektroniki i dźwięku.

W 1990 roku Pablo pojechał do Europy i oczarowany Hiszpanią pozostał w Madrycie. Rok później założył tam sklep, rozpoczął pracę w branży komputerowej i wkrótce staje się wspólnikiem w szkole muzycznej. Naprawia i modyfikuje wzmacniacze i instrumenty muzyczne, a następnie startuje z produkcją profesjonalnego sprzętu własnego projektu.
Fascynacja brzmieniem klasycznego sprzętu studyjnego skłania go do stosowania w swoich urządzeniach komponentów znanych z takich marek jak Telefunken, Neumann, Neve, Pultec, itp.

Do dzisiaj Pablo koncentruje się kustomizacji, produkcji oraz naprawie sprzętu dla gitarzystów i basistów, a także projektowaniu i budowie swojej własnej linii lampowych wzmacniaczy gitarowych i profesjonalnego sprzętu studyjnego.

Kahayan Pro Audio